Contact

Stichting GZK (Gezamenlijk Zevenaars Karnaval)

Postadres:
Stichting GZK Boemelburcht
Mendelssohnstraat 3
6904 KA Zevenaar

Kamer van Koophandel Arnhem: Nummer: 41047472

Bank: Rabobank nr.: NL62 RABO 03848.44.111

Site: www.boemelburcht.info
E-mail: info@boemelburcht.info

Secretaris:
Geert Vos
Mendelssohnstraat 3,
6904 KA Zevenaar
Mobiel 0644 – 96 65 82
E-mail: secretaris@boemelburcht.info

Voorzitter:
Willem Wegman
E-mail: voorzitter@boemelburcht.info

Penningmeester:
Gert Jan Stevens
E-mail: penningmeester@boemelburcht.info

Algemeen bestuur:

Robert van Hunen
E-mail: robert.van.hunen@boemelburcht.info

Arthur Lanters
E-mail: arthur.lanters@boemelburcht.info

Henk van den Berg
E-mail: henk.van.den.berg@boemelburcht.info

Annemieke St├╝rtz
E-mail: annemieke.sturtz@boemelburcht.info

Pretgazet: pretgazet@boemelburcht.info

Jeugdraad: jeugdraad@boemelburcht.info

Boemelparade: boemelparade@boemelburcht.info

Boemelburcht op Twitter: @boemelburcht (http://twitter.com/boemelburcht)

Boemelburcht op Facebook: http://www.facebook.com/boemelburcht

Boemelburcht op Instagram: Instagram: boemelburcht.info.

Boemelburcht online: Vragen, opmerkingen en/of problemen met deze site? Mail dan naar: webmaster@boemelburcht.info Vragen, opmerkingen en/of problemen met e-mailadressen van @boemelburcht.info? Mail dan naar: postmaster@boemelburcht.info