Uitslag 2019

Zo snel mogelijk na de Boemelparade 2019 komen hier de uitslagen van alle categorieën.

Uitslag Boemelparade 2019:

Categorie A : Carnavalsverenigingen aangesloten bij Boemelburcht
Categorie B : Thema wagens met of zonder groepen bij op of om de wagen.
Categorie C : Loopgroepen vanaf 10 personen.
Categorie D : Loopgroepen van 5 tot 10 personen.
Categorie E : Loopgroepen 2 t/m 4 personen.
Categorie F : Individuelen.
Categorie JK: Jeugd 8 tot 11 jaar.
Categorie JG: Jeugd 12 tot 16 jaar.

Categorie A:
1e prijs : Paljas: We zien wel waar het schip strand (292)
2e prijs : De Toetenburgers: Carnaval op een bijzondere wijze (284)
3e prijs : De Nachtuulen: We doen er een schepje bovenop (272)
4e prijs: De Griethtreejers: We racen de carnaval door (230)

Categorie B:
1e prijs : Cuba Vida: Cuba (211)
2e prijs : De Mafkezen: Wi-j spoor.n nie (174)
3e prijs : BAT – Ben Al Toeter: Schaatsen uit het vet! Maar helaas in Zevenaar weer geen ijsbaan gezet (171)
4e prijs : Olde Hap: Olde Hap (157)
5e prijs : De Boemelaars: De Ghost-“Boemelaars”- Busters gaan al (ver)jagend de carnaval door (156)
6e prijs : Vengaboys: We hebben van het jaar alles uit de kast gehaald (128)

Categorie C:
1e prijs : De Buurtjes: De pareltjes (205)
2e prijs : C.G Wa Moj Thuus: Wa moj Thuus?! Bakt er niks van dit jaar (184)
3e prijs : De Katerzzz: We zijn er dit jaar voor het eerst bij (180)
4e prijs : Struukeduukers: Sneeuw of nie! Wij zijn in voor aprs ski (176)
5e prijs : De Olde Deuze: Sarah (173)
6e prijs : Groep Virus: Groep Virus gaat met het in het NET (164)
7e prijs : Stark Wark: tok tok tok met carnaval geen kip op stok (147)

Categorie D:
1e prijs : De Kaapsviooltjes: Theetiet (184)
2e prijs : De IJsmeesters: Wij bezorgen u een fijna carnaval (177)
3e prijs : De Harnasjes: Zaenderse Grunntes&Fruit (167)
4e prijs : Zwerfuulen : Ff stekkeren (150)

Categorie E:
1e prijs : Groep Hamajoca: Weer in de Carna-val gelopen (170)
2e prijs : Partij voor de Bieren: Kratwalk (168)
3e prijs : Hehe: Whatsapen (kan nog veranderen) (163)
4e prijs : Floris And Nightingale: Flying Nurses (161)
5e prijs : SHIT: SHIT verkeerde feest (153)
6e prjs  : De Kornuiten: Klimaat (151)
7e prijs : Alaaf: Piraterij (131)
8e prijs : Pink Ladys: Vlinders (129)
9e prijs : De Vulploeg: Supermarkt (0)

Categorie F:
1e prijs : Tonnie Helmink: Zenders Bierband (263)
2e prijs : De gemaskerde ruiter: Zorro en zijn zwarte ros (251)
3e prijs : Dubbek Fun: Mien verzakte Huuske (217)
4e prijs : B. Jansen: Groot Doel (216)
5e prijs : Roy Visser: Spookrijder (156)

Categorie J-klein (Jeugd van 8 tot 11 jaar)
1e prijs : Het Kofschip: Muziek op het Kofschip (202)
2e prijs : De bevriende blagen: snackwagen (188)
3e prijs : Emmily van Uem: Clown (187)
4e prijs : De Kletskoppen: Heel Boemelburcht bakt (182)
5e prijs : Jeugdwagen de Toetenburgers: Lopend band (172)
6e prijs : De Griethtreejers/Tang Soo Do: Lego Ninja (170)
7e prijs : IKC De Wissel: Wij bouwen aan de toekomst (169)
8e prijs : Crescendo Jeugd: Wij ka(zoeken) jou! (167)
9e prijs : De stekjes: de stekjes gaan wild (163)
10e prijs: De durdog/de aarde verrot: Aandacht voor de aarde en wie daar allemaal leven (144)
11e prijs: The rainbow smurfs/The animals: De smurfen tolerantie naar homo’s/ lief zijn voor dieren (136)

Categorie J-Groot (Jeugd van 12 tot 16 jaar).
1e prijs : Dlopjes (207)
2e prijs: De vrolijke Stuiters (199)